Kadry Nowy szef regionalny Colliersa

MAS
opublikowano: 08-09-2009, 00:00

Awansował na stanowisko partnera zarządzającego działalnością firmy Colliers International w Europie Centralnej i Wschodniej. Będzie odpowiedzialny za regionalną strategię pozyskiwania klientów i inicjatywy wspólne dla krajów regionu. Obejmując nowe stanowisko, jednocześnie pozostanie partnerem zarządzającym Colliers International w Polsce. Będzie także odpowiedzialny za biura firmy w Czechach, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie.

Hadley Dean działa na rynku nieruchomości już od 13 lat. Karierę rozpoczął w Londynie, a w 1999 r. przeniósł się do Pragi, aby zbudować i prowadzić agencję nieruchomości. W 2000 r. przeprowadził się do Polski i od tamtego czasu rozwija działalność Colliers International. Jest absolwentem Newcastle University BSC Hons oraz Sheffield Hallam University na wydziale wyceny i zarządzania nieruchomościami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu