Kąkolewski zapowiada pozew przeciw Abrisowi

opublikowano: 15-05-2018, 23:50
aktualizacja: 15-05-2018, 23:58

Były prezes GetBacku wydał kolejne oświadczenie, w którym zapowiada pozew cywilny przeciwko Abrisowi - głównemu akcjonariuszowi spółki, którego uważa za winnego problemów windykatora.

Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat Getbacku? Zapisz się na nasz darmowy newsletter>

Menedżer zapowiada złożenie w warszawskim sadzie w ciągu 48 godzin "dobrze udokumentowanego" pozwu cywilnego przeciwko Abrisowi i jego kluczowym menedżerom, w tym o zapłatę 370 mln zł. Pieniądze te mają stanowić zadośćuczynienie dla obligatariuszy GetBacku, którzy "na skutek działań Abris mogą zostać pozbawieni swoich środków finansowych i oszczędności życiowych".

Czytaj także: Dlaczego doszło do upadku GetBacku

Jak poinformował Kąkolewski, podejmuje on działania w celu przywrócenia spółce zdolności normalnego funkcjonowania. Nie sprecyzował jednak, jakie to konkretnie posunięcia. 

- Nie ustaniemy dopóki wszyscy, którzy zainwestowali swoje środki w obligacje GetBack nie będą pewni, że dostaną je z powrotem z odpowiednim oprocentowaniem. Jesteśmy przygotowani na kolejne działania w stylu czarnego PR - dodał. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy