Czytasz dzięki

Kalendarium inwestora

  • Michał Żuławiński
opublikowano: 24-11-2019, 22:00

Poniedziałek

Na pierwszy ogień pójdą dane GUS o sprzedaży detalicznej (10) oraz odczyt niemieckiego indeksu Ifo (10). Wyniki poda Forte.

Wtorek

O 1 czasu polskiego głos publicznie zabierze Jerome Powell z Rezerwy Federalnej. O 14.30 NBP przedstawi dane o podaży pieniądza. 1 to godzina publikacji danych z amerykańskiego rynku nieruchomości: indeksu cen S&P/Case-Shiller oraz indeksu FHFA. Godzinę później poznamy dane o sprzedaży nowych domów oraz odczyty indeksów Conference Board i Fedu z Richmond. Wyniki podadzą m.in. Mirbud, Medicalgorythmiscs, Ferrum, Monnari, TenSquare Games i Votum.

Środa

O 10 GUS poda dane o stopie bezrobocia. O 14.30 poznamy zrewidowane dane o dynamice PKB w USA. Ponadto zza oceanu nadejdą także m.in. dane o zamówieniach na dobra trwałe (14.30), wnioskach o zasiłek dla bezrobotnych (14.30) oraz dochodach i wydatkach Amerykanów (16). Wyniki podadzą m.in. Kernel, Amica, Famur, Livechat, Best, Artifex Mundi, XTPL.

Czwartek

W czwartek amerykańskie giełdy będą zamknięte ze względu na Święto Dziękczynienia. Wyniki opublikują Boombit, ABC Data, Braster, Trakcja i Ursus.

Piątek

W centrum uwagi znajdzie się polska inflacja za sprawą wstępnych danych GUS za październik (10). O 11 analogiczny raport przedstawi Eurostat, który przyjrzy się także stopie bezrobocia w Unii Europejskiej. W związku z „czarnym piątkiem”, sesja w USA skrócona będzie do 19 czasu polskiego. Wyniki podadzą Actoin, BAH, Bioton, CDRL, CI Games, Kania, Larq, PBG, Pfleiderer, PlayWay, Polnord, Rafako, Wielton, Ultimate Games.

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michał Żuławiński, Bankier.pl

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu