Kandydaci czytelników PB  Gospodarczych Malin 2010

DI
opublikowano: 26-01-2011, 00:00

Zgłoszony do Malin w kategorii Instytucja za:

nadmierne przywiązanie do wskaźnika Altmana. Setkom firm, które nie przeszły tego wymyślonego w latach 60. testu płynności, fundusz wstrzymywał wypłatę dofinansowania wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników. Przedsiębiorcy słusznie tłumaczyli, że wskaźnik Altmana ma ograniczenia i często krzywdzi firmy w przyzwoitej kondycji. PFRON odpowiadał, że przecież mogą to udowodnić, pokazując, że terminowo płacą składki ZUS, pensje czy raty kredytów.

Gospodarcze Maliny 2010 to plebiscyt "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP na instytucje i osoby, które najbardziej szkodziły przedsiębiorcom i gospodarce w ubiegłym roku. W pierwszym etapie — do 6 lutego — czytelnicy zgłaszają kandydatów. W drugim, w internetowym głosowaniu, spośród najczęściej zgłaszanych i najlepiej uzasadnionych kandydatur wybiorą "zdobywców" Malin.

Zgłoś kandydatów do Malin w pięciu kategoriach:

instytucja,

urzędnik,

polityk,

inwestor, menedżer giełdowy,

przedsiębiorca pracodawca na stronie:

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane