Kapitał Handlowy sprzeda się w BM BGŻ

Paweł Zielewski
opublikowano: 01-07-1999, 00:00

Kapitał Handlowy sprzeda się w BM BGŻ

Od dzisiaj Kapitał Handlowy — Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Banku Handlowego rozpoczyna sprzedaż swoich produktów w sieci Biur Maklerskich Banku Gospodarki Żywnościowej.

Zgodnie z umową jednostki funduszu będzie można kupić w 43 najaktywniejszych punktach obsługi klienta BM BGŻ w Polsce. Łącznie BM BGŻ ma POK-ów 74. Razem z punktami obsługi klienta Centrum Operacji Kapitałowych BH daje to 57 miejsc, w których oferta Kapitał Handlowego jest dostępna.

— Współpraca z BM BGŻ ma na celu zwiększenie dostępności naszej oferty w terenie. Teraz produkty Kapitał Handlowego będą dostępne praktycznie w każdym większym mieście w Polsce —twierdzi Andrzej Krzemiński, dyrektor departamentu sprzedaży TFI Banku Handlowego.

Jego zdaniem, BM BGŻ to jedno z niewielu biur maklerskich o charakterze uniwersalnym, ale nastawione przede wszystkim na drobnego, indywidualnego klienta.

Dodatkowo do 31 lipca klienci BM BGŻ mogą skorzystać z promocji Bezpieczna Lokata, polegającej na zwolnieniu z opłat manipulacyjnych wpłat na zakup jednostek uczestnictwa w funduszach bezpiecznych zarządzanych przez TFI Banku Handlowego. Zwolnione z opłaty manipulacyjnej są wszystkie wpłaty powyżej 2 tys. zł dokonane na fundusze Otwarty Fundusz Inwestycyjny Papierów Dłużnych Kapitał Handlowy III lub OFI Rynku Pieniężnego Kapitał Handlowy IV.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Zielewski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kapitał Handlowy sprzeda się w BM BGŻ