Karta kredytowa w podróż – sprawdź, czy to się opłaca

  • Materiał partnera
opublikowano: 26-01-2021, 14:43
aktualizacja: 29-01-2021, 11:55

Podczas lokalnych i zagranicznych wyjazdów najważniejsze są przede wszystkim wygoda i pewność, że wybrane przez nas rozwiązania nie zawiodą – szczególnie te związane z finansami i bezpieczeństwem. Jeżeli często podróżujesz, dokonujesz zakupów za granicą i lubisz skrojone pod siebie rozwiązania, PKO Mastercard Platinum może okazać się tym, czego potrzebujesz. Dowiedz się, jakie są zalety tej karty oraz co możesz dzięki niej zyskać.

Zaleta nr 1 – elastyczność na miarę XXI w.

Jeżeli jesteś posiadaczem karty debetowej lub obecna karta kredytowa nie spełnia twoich oczekiwań, PKO Mastercard Platinum może być rozwiązaniem twoich problemów. To nowoczesne rozwiązanie, przy pomocy którego możesz dokonywać transakcji nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Karta oferuje możliwości wygodnego kredytowania z limitem zakupów ustalanym indywidualne, ale nie mniejszym niż 5000 zł. Na bezpłatną spłatę zobowiązań bezgotówkowych masz aż 55 dni! Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z kredytu, sam możesz wybrać, jaką wartość zadłużenia spłacisz w danym miesiącu.

Zaleta nr 2 – wygoda i bezpieczeństwo w podróży

Często podróżujesz i z niecierpliwością czekasz, aż znowu będzie można gdzieś wyjechać? Wraz z kartą PKO Mastercard Platinum otrzymujesz bez żadnych dodatkowych opłat ubezpieczenie podróżne, które obwiązuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu możesz ze spokojem zwiedzać świat, bez obaw o zdrowie swoje oraz bliskich. Ubezpieczenie gwarantuje szeroki zakres usług obejmujących koszty leczenia, assistance, NNW, OC, ubezpieczenie bagażu i wiele, wiele innych, co oznacza, że jesteś przygotowany niemalże na każdą okoliczność.

W podróży przyda ci się również twój prywatny concierge – usługa stworzona z myślą o aktywnych użytkownikach karty, której celem jest zapewnienie jeszcze większego komfortu podczas planowania spotkań, wakacji i czasu wolnego. W jaki sposób? Jeżeli chcesz dokonać rezerwacji hotelu, przejazdu lub kupić bilet na ważne wydarzenie, po prostu skontaktuj się z conciergem, który wyręczy cię w tym i zajmie się niezbędnymi rezerwacjami.

Zaleta nr 3 – nagrody za zakupy

Kolejną z opcji jest możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, który jest kontynuacją popularnego w przeszłości programu Priceless Specials. Jest to znakomity sposób na uzyskanie wysokiego komfortu codziennych zakupów oraz dodatkowych korzyści. W programie możesz ustalać własne cele zakupowe i wybierać nagrody, do których dążysz, zbierając punkty za transakcje u partnerów. Do sklepów i innych punktów handlowych, które uczestniczą w akcji, należą m.in. Black Red White, Empik, Circle K, iSpot, Carrefour czy Douglas. Zasada jest prosta – im więcej zakupów w sklepach partnerskich dokonujesz, tym szybciej zbliżasz się do wybranej nagrody, którą może być np. zaproszenie na wydarzenie specjalne.

Czy karta kredytowa jest dla mnie?

Mimo korzyści wynikających z używania tego typu karty kredytowej wiele osób, które nigdy z nich nie korzystały, ma obawy przed wyborem tego rozwiązania. Tak naprawdę karta kredytowa to jedna z najwygodniejszych opcji, a jedynymi warunkami, jakie należy spełnić, jest odpowiedni dochód oraz, w przypadku PKO Mastercard Platinum, posiadanie zdolności kredytowej min. 5000 zł. Jeżeli więc wciąż zastanawiasz się nad wyborem karty kredytowej, możesz zdecydować się także na Kartę Przejrzystą PKO Banku Polskiego. Dzięki niej przełamiesz swoje bariery, nauczysz się korzystać z kredytowania i przekonasz się, jak wygodne i przyjemne jest to rozwiązanie np. podczas zakupów – zarówno stacjonarnych, jak i w sklepach online. Może więc warto spróbować?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane