Czytasz dzięki

Katarzyna Bem dołącza do Avivy

opublikowano: 10-03-2020, 12:56

Nowa osoba w zarządzie pokieruje biznesem majątkowyn w polskiej spółce ubezpieczyciela. Pracę zacznie od kwietnia.

Katarzyna Bem dołączy do zespołu zarządzającego Avivy w Polsce — zostanie członkiem zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych. Z początkiem kwietnie zacznie kierować biznesem majątkowym, przejmując schedę po Jolancie Karny, która we wrześniu zeszłego roku objęła stanowisko szefa sprzedaży, a także przejęła stery w obszarze marketingu, sprzedaży cyfrowej i strategii w Avivie. Katarzyna Bem jest związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym od 28 lat.

— Ufam, że taka wiedza i doświadczenie pomoże efektywnie zabezpieczać majątek naszych klientów i dalej rozwijać nasz biznes — mówi Adam Uszpolewicz, prezes Avivy w Polsce.

Katarzyna Bem
Zobacz więcej

Katarzyna Bem

Katarzyna Bem specjalizuje się w zakresie ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, pricingu, underwritingu oraz reasekuracji. Ostatnio: od 16 kwietnia do 13 września 2019 r.  była członkiem zarządu Aon Polska Services (wczoraj zagraniczne media poinformowały, że AON i WTW łączą siły i tworzą biznes wart 80 mld USD). W latach 2005-17 była związana z Grupą PZU, gdzie jako dyrektor biura zarządzania produktami odpowiadała za zarządzanie segmentem klientów indywidualnych i MŚP, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu. Ponadto pracowała w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych oraz brokerskich, m.in. Generali, Zurich, Gras Savoye Polska, Sedgwick.

Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie.

 

3650b480-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Ubezpieczeniowe wieści
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE
Ubezpieczeniowe wieści
autor: Karolina Wysota
Wysyłany co dwa tygodnie
Karolina Wysota
Newsletter, który dostarczy informacji na temat tego, co dzieje się w branży ubezpieczeń.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane