Katowicka szansa na kontakty i kontrakty

opublikowano: 08-10-2018, 22:00

To już ostatni dzwonek dla firm, które planują wziąć udział w piątej edycji giełdy kooperacyjnej w Katowicach.

Już po raz ósmy w stolicy Górnego Śląska odbędzie się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. To jedno z największych wydarzeń na naszym kontynencie poświęconych sektorowi MŚP. Co roku gromadzi ponad 6 tys. uczestników, w tym przedstawicieli biznesu, samorządu, nauki i polityki. Hasło przewodnie tegorocznego wydarzenia to „Technologie, człowiek, odpowiedzialność”. Tematy paneli to m.in. innowacyjne narzędzia wspierające firmy, miasta i regiony w dziedzinie środowiska, zdrowia i energetyki. Nie zabraknie też eksperckich dyskusji o finansowaniu MŚP i podatkach. Kongresowi będzie towarzyszyła giełda kooperacyjna, której organizatorem jest Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Funduszu Górnośląskim w Katowicach.

Spotkanie jest okazją do nawiązania kontaktów biznesowych między przedsiębiorcami z różnych krajów. Daje możliwość zaprezentowania oferty produktowej i technologicznej nie tylko partnerom krajowym, lecz także zagranicznym. Jak podkreślają organizatorzy giełdy, w ubiegłym roku rodzimi przedsiębiorcy mieli szansę zacieśnić współpracę z przedstawicielami biznesu m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Węgier, Lichtensteinu, Białorusi, Francji, Litwy, Iranu i Chin. W ciągu dwóch dni odbyło się około stu spotkań.

Przedsiębiorcy nie ponoszą kosztów związanych z rejestracją na giełdę kooperacyjną. W formularzu powinni określić profil działalności i rodzaj współpracy, którą chcą nawiązać z kontrahentami.

Więcej informacji: www.een.org.pl.

10.10 Do tego dnia trzeba się zarejestrować, aby wziąć udział w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej w Katowicach. Zgłaszać się można na stronie https://b2bharmo.com/K2018.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu