Kieleckie targi zgromadzą 153 wystawców

Patrycja Otto
opublikowano: 01-04-2003, 00:00

W tym tygodniu w Kielcach odbędzie się dziesiąta edycja Targów Materiałów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Dom 2003. Na 1,5 tys. mkw. powierzchni swoją ofertę zaprezentuje 153 wystawców. Znajdą się wśród nich firmy produkujące materiały budowlane, wykończeniowe oraz elementy wyposażenia i wystroju wnętrz. Nie zabraknie także ofert kredytowania i obsługi finansowej budownictwa. Najlepsze wyroby zostaną nagrodzone medalami i wyróżnieniami Targów Kieleckich.

Imprezie towarzyszyć będzie Ukraińsko-Polskie Forum Budowlane. Będzie też można wysłuchać referatów na temat sytuacji inwestycyjno-budowlanej obu państw i możliwości współpracy polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Wśród odwiedzających targi rozlosowane zostaną nagrody ufundowane m.in. przez firmę Gerda, Hossa, Alutechnika, Victor. W ubiegłym roku na targach pojawiło się ponad 12 tys. osób. W tym roku spodziewanych jest około 20 tys. odwiedzających. Równolegle z targami Dom 2003 odbywać się będą trzy inne imprezy o pokrewnej tematyce, Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich — Interkamień, Targi Ogrodnicze i Działkowe — Ogród i Ty oraz Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji — Instaltech.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kieleckie targi zgromadzą 153 wystawców