Kolejny bank udostępnia biura

opublikowano: 24-05-2016, 22:00

W erze małych i średnich przedsiębiorstw biura coworkingowe stają się ważnym środowiskiem pracy. Dostrzegł to mBank.

Udostępnianie przez banki swoim klientom przestrzeni biznesowej staje się coraz bardziej popularne. Do grona dołącza mBank, który w ramach współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości oddaje w ręce użytkowników 11 biur coworkingowych.

— Aby skorzystać z oferty, wystarczy do końca sierpnia otworzyć konto firmowe Komfort, a następnie odebrać w biurze Business Link kartę dostępu. Dzięki niej, klient może korzystać z przestrzeni biurowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Karta otwiera drzwi nie tylko w dowolnym czasie, ale też w dowolnym miejscu w Polsce, co może być szczególnie istotne dla przedsiębiorców, którzy często podróżują. Dzięki naszej ofercie, w różnych miastach znajdą oni miejsce, aby swobodnie popracować czy spotkać się z partnerem w profesjonalnych warunkach, bez kawiarnianego zgiełku — mówi Łukasz Adamczyk z departamentu małych i średnich firm w mBanku. Korzystanie z tego typu przestrzeni to nie tylko szansa na pełną koncentrację na zadaniach, ale także możliwość użycia sprzętów biurowych czy poznania potencjalnych partnerów biznesowych. W ramach oferty Business Link daje również możliwość uczestniczenia w programach mentoringu i miniszkoleń. — Praca w tego typu współdzielonym biurze, oprócz realnych korzyści finansowych, np. braku opłat za wynajem biura, to także szansa na zdobycie ciekawych kontaktów, mogących nie tylko inspirować, ale również stwarzać realne szanse biznesowe. W ciągu czterech lat z przestrzeni Business Link skorzystało ponad 1000 firm — komentuje Łukasz Adamczyk. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy