Kolejny portal ma serwis dla kobiet

Radosław Omachel
opublikowano: 12-03-2001, 00:00

Kolejny portal ma serwis dla kobiet

Wirtualna Polska uruchomiła serwis Kobieta. Złożony jest z kilku działów — między innymi: Ciało, Wiedza, Dusza. Podobnie jak w przypadku analogicznych serwisów na innych portalach Kobieta.wp.pl zawiera informacje i ze świata mody i urody, i porady praktyczne — od antykoncepcji, przez najnowsze trendy w modzie, do sposobów utrzymania domu i ogrodu.

Wirtualna Polska chce przyciągnąć internautki wywiadami z aktorami, dziennikarzami i muzykami. Felietony do serwisu ma pisać Jolanta Fajkowska. Na stronach działu Dusza porad udzielać będą psycholodzy i psychoterapeuci. Jak wynika z materiałów dostarczonych przez portal, w serwisie Kobieta internautki będą mogły poznać tajemniczą moc kamieni i drzew.

Jak informuje Katarzyna Halicka z działu komunikacji Wirtualnej Polski, przy obsłudze nowego serwisu pracuje kilkanaście osób. Uruchomienie odrębnego serwisu dla mężczyzn nie jest planowane. RO

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Omachel

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Kolejny portal ma serwis dla kobiet