Konferencje, seminaria

Monika Niewinowska
05-02-2003, 00:00

5.02.2003 — Bydgoszcz

- Konferencja „Gospodarka i transport w zjednoczonej Europie”. Jest to część cyklu „Przed referendum: szanse i obawy związane z przystąpieniem Polski do UE”. Organizatorem jest Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki. Informacja: tel. (52) 349-76-54.

8.02.2003 — Olsztyn

- „Tożsamość regionalna a UE”. Konferencja odbędzie się w Zamku w Olsztynie. Organizatorem jest Warmińsko-Mazurska Rada Regionalna Towarzystw Kultury. Celem spotkania jest zaprezentowanie praktycznych aspektów działania na rynkach wschodnich.

11.02.2003 — Warszawa

- Szkolenie i spotkanie Sieci Horyzontalnej. Celem szkolenia jest omówienie modelu kontraktu, zapoznanie z zasadami uczestnictwa, omówienie priorytetów wniosków projektowych 6 Programu Ramowego. Po szkoleniu odbędzie się spotkanie Sieci Horyzontalnej, wspierającej przygotowanie wniosków projektowych dla priorytetów P3, P4, P6b. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki. Zgłoszenia: aleksandra.buczkowska@kpk.gov.pl.

11.02.2003 — Warszawa

- Konferencja na temat „Konkurencyjności sektora MSP”

- Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała cykl szkoleniowy „Dotacje dla MSP”. Szkolenia będą odbywały się w każdy ostatni piątek miesiąca w siedzibie PARP. Udział jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy będzie każdorazowo dostępny na tydzień przed szkoleniem na stronie

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Konferencje, seminaria