Kongres Kadry już w kwietniu

[DCZ]
opublikowano: 05-03-2012, 00:00

Pod patronatem „Pulsu Biznesu”

Kongres Kadry to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży HR organizowane przez Nowoczesną Firmę od 2005 r. Wiosną i jesienią każdego roku, wydarzenie gości wielu dyrektorów, menedżerów i specjalistów HR, ekspertów nowoczesnego zarządzania ludźmi.

XV edycja Kongresu odbędzie się 23-25 kwietnia w Warszawie w Hotelu Intercontinental pod hasłem „W co gra HR?”. W sesjach plenarnych wystąpią m.in. goście z zagranicy.

Ekscentryczny mówca Steve Head przeniesie uczestników w podróż w głąb ich świadomości. Podpowie, jak minimalizować konflikty i zwiększyć wydajność własną i współpracowników.

Catherine Hall z Consultant Oprandi Polska, chartered Member CIPD, przedstawi na podstawie najnowszych badań Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) przyszły kształt i kierunek, w którym zmierza praktyka HR. Cinnie Noble wygłosi wykład na temat konfliktów w firmach „Niewidoczne konflikty — ukryte rezerwy organizacyjnego potencjału?”,a Ewald Manz i Simon Cummins Odgers z firmy Berndtson opowiedzą o zarządzaniu zasobami ludzkimi w sporcie.

W ramach Kongresu odbędą się również zajęcia: Strategiczna rola HR, Sprawdzone rozwiązania, HR w firmie rodzinnej. Narzędzia wspierające HRM, Potencjał — kompetencje — talent, Efektywność HR, Motywowanie. Natomiast drugiego dnia uczestnicy Kongresu będą mogli wziąć udział w indywidualnych sesjach coachingowych.

Dodatkowo 25 kwietnia zapraszamy na warsztaty: Silny HR w organizacji (House of Skills na licencji CIPD), Jak rozwijać potencjał, talenty — pracowników! (Competency Institute), Rozwiń ciało i umysł — czyli udoskonalaj kompetencje menedżerskie (Integra Consulting) oraz Pytania bez odpowiedzi — czyli granice dogmatu w coachingu (Schenk Institute). Więcej informacji na www.kongreskadry.pl.

„Puls Biznesu” jest patronem medialnym Kongresu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [DCZ]

Polecane