Kongres użytkowników aplikacji Tety za nami

ZŁO
07-06-2006, 00:00

Użytkownicy aplikacji wrocławskiej Tety wymienili się doświadczeniami na spotkaniu w Zakopanem.

Kilkuset kluczowych klientów reprezentujących ponad sto pięćdziesiąt firm, oraz kilkunastu partnerów handlowych Tety wzięło udział w IV Kongresie Użytkowników Oprogramowania, który od 31 maja do 2 czerwca odbywał się w Zakopanem. Głównym punktem spotkania była premiera nowego pakietu oprogramowania pod nazwą: Teta Constellation.

— Pierwszy dzień spotkania przeznaczony był dla partnerów handlowych i wdrożeniowych Tety. W trakcie kolejnych dwóch staraliśmy się zapewnić uczestnikom duży wybór tematyczny wykładów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje partnerów kongresu — HP, Oracle oraz Microsoftu — informuje Jerzy Krawczyk, prezes spółki Teta.

Ponadto użytkownicy pakietu Teta 2000, systemu opartego na technologii Oracle, mogli zapoznać się z trendami rozwojowymi aplikacji. Wykłady zorganizowano również z myślą o użytkownikach pakietu Teta Biznes Partner, aplikacji opartej na bazie danych MS SQL.

Kongres stał się również okazją do podziękowania klientom. Podczas wieczornej gali, której gwiazdą był w tym roku Oddział Zamknięty, po raz czwarty rozdano statuetki „Teta”. Tytułem Lider Innowacji wyróżniono firmy: Air Products Gazy za wkład w opracowanie koncepcji obsługi bankowości elektronicznej oraz POL-MOT Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej za wdrożenie pakietu Teta Biznes Partner z modułem Produkcja w środowisku SQL. Liderem Wdrożenia został Stomil Sanok (za wdrożenie rozbudowanego rozwiązania do zarządzania personelem). Przyznano również nagrodę specjalną dla najlepszego Partnera Handlowego w 2005 r. Została nim firma BMM z Rzeszowa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Kongres użytkowników aplikacji Tety za nami