Koniec z suchymi wykładami

MK
04-04-2012, 00:00

Komentarz

DR ANDRZEJ MOCHOŃ

prezes Targów Kielce

Do lamusa odeszły już suche odczyty. Teraz sale konferencyjne muszą być obowiązkowo wyposażone w sprzęt multimedialny i profesjonalne nagłośnienie. Coraz częściej organizatorzy spotkań proszą o kabiny i słuchawki do tłumaczeń symultanicznych. Dlatego nowych technologii w Targach Kielce nie brakuje. Od początku 2010 r. w całym ośrodku została zainstalowana warta ponad pół miliona złotych sieć internetowa, dzięki której bez przeszkód możemy organizować spotkania online.

A wideokonferencje są w modzie – podczas wiosennych targów Ekotech odbyła się konferencja ze specjalistami z Brukseli. Także w tym kierunku będą się rozwijały spotkania biznesowe i naukowe.

W halach wystawienniczych i centrum konferencyjnym mamy 22 monitory, na których z dowolnego punktu możemy transmitować spotkania na żywo. W salach konferencyjnych mamy scenę, którą można dostosować do niemal każdego rodzaju scenografii, by urządzać spektakle multimedialne, nawet w stylu znanej wszystkim prezentacji Steva Jobsa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Świat / Koniec z suchymi wykładami