Konsorcjum Emax, Winuel i Incom ma kontrakt za 61,45 mln zł

(Marek Druś)
opublikowano: 27-10-2005, 09:34

Konsorcjum Emax, Winuel i Incom podpisało z Ministerstwem Edukacji Narodowej kontrakt w ramach projektu Pracownie internetowe dla szkół. Jego wartość to 61,45 mln zł.

Konsorcjum Emax, Winuel i Incom podpisało z Ministerstwem Edukacji Narodowej kontrakt w ramach projektu Pracownie internetowe dla szkół. Jego wartość to 61,45 mln zł.

Przedmiotem kontraktu jest dostawa, instalacja i integracja pracowni internetowych w 1246 szkołach znajdujących się na terenie województw świętokrzyskiego, łódzkiego, wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego oraz przyłączenie ich do istniejącej sieci telekomunikacyjnej. W ramach umowy Emax i jego spółka zależna Winuel będą odpowiedzialne za świadczenie usług instalacji sieci i integracji pracowni, a także dostawę sprzętu informatycznego.

Wartość kontaktu wynosi 61,45 mln zł, z czego przychody przypadające na Emax i Winuel wyniosą 20,54 mln zł. Termin realizacji kontraktu to 1 grudnia 2005 roku.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Polecane