Konwersja zwiększy sprzedaż

opublikowano: 13-09-2018, 22:00

Już w najbliższą środę, 19 września, w poznańskim Idea Hub odbędą się bezpłatne warsztaty „Konwersja zwiększy twoje szanse biznesowe i sprzedaż”.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. czym jest optymalizacja stosunku zamówień do ilości odwiedzin sklepu internetowego, czy sprzedawcy mają realny wpływ na konwersje i jakie działania mogą podjąć, aby notować coraz lepsze wyniki. Ponadto poznają najczęściej popełniane błędy w tego typu działaniach i dowiedzą się, jak ich uniknąć.

Eksperci przedstawią również pięć kroków do polepszenia konwersji na stronie, a także doradzą, jak walczyć z tzw. porzucanymi zakupami w koszyku sklepu internetowego. Warsztaty odbędą się 19 września o godz. 18 przy ul. Małe Garbary 9 w Poznaniu. Szkolenie poprowadzi Katarzyna Żurek, specjalista ds. komunikacji i konsultant biznesowy. W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: garbary@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu