Kotlarek: PiS z realną szansą zrealizowania programu

Wysoki wynik to zaskoczenie. Oby nowy rząd przywrócił partnerskie relacje inwestorów z wykonawcami - mówi Zbigniew Kotlarek, prezes Polskiego Kongresu Drogowego.

Zbigniew Kotlarek, prezes Polskiego Kongresu Drogowego, szef GDDKiA od grudnia 2005 r. do stycznia 2008 tak wysokim poparciem dla PiS jest zaskoczony.

- Tak wysoki wynik PIS jest w pewnym sensie zaskoczeniem, ale daje realne szanse tej partii na zrealizowanie ogłoszonego przed wyborami programu - mówi Zbigniew Kotlarek.

Zbigniew Kotlarek
Zbigniew Kotlarek
prezes Polskiego Kongresu Drogowego, szef GDDKiA od grudnia 2005 r. do stycznia 2008
Borys Skrzyński

I liczy, że nowy rząd zajmie się jego branżą.

- Dla mnie najważniejsze jest nowe otwarcie i uzdrowienie sytuacji w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i przywrócenie partnerskich relacji inwestorów z wykonawcami. Pytanie tylko czy w PiS będzie wola polityczna, by tego typu zmiany wdrożyć. Z pewnością politycy tej partii mają świadomość problemów z jakimi boryka się branża - dodaje Zbigniew Kotlarek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Kapczyńska

Polecane