Kotlarek: PiS z realną szansą zrealizowania programu

opublikowano: 25-10-2015, 21:32

Wysoki wynik to zaskoczenie. Oby nowy rząd przywrócił partnerskie relacje inwestorów z wykonawcami - mówi Zbigniew Kotlarek, prezes Polskiego Kongresu Drogowego.

Zbigniew Kotlarek, prezes Polskiego Kongresu Drogowego, szef GDDKiA od grudnia 2005 r. do stycznia 2008 tak wysokim poparciem dla PiS jest zaskoczony.

- Tak wysoki wynik PIS jest w pewnym sensie zaskoczeniem, ale daje realne szanse tej partii na zrealizowanie ogłoszonego przed wyborami programu - mówi Zbigniew Kotlarek.

prezes Polskiego Kongresu Drogowego, szef GDDKiA od grudnia 2005 r. do stycznia 2008
Zobacz więcej

Zbigniew Kotlarek

prezes Polskiego Kongresu Drogowego, szef GDDKiA od grudnia 2005 r. do stycznia 2008 Borys Skrzyński

I liczy, że nowy rząd zajmie się jego branżą.

- Dla mnie najważniejsze jest nowe otwarcie i uzdrowienie sytuacji w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i przywrócenie partnerskich relacji inwestorów z wykonawcami. Pytanie tylko czy w PiS będzie wola polityczna, by tego typu zmiany wdrożyć. Z pewnością politycy tej partii mają świadomość problemów z jakimi boryka się branża - dodaje Zbigniew Kotlarek.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Katarzyna Kapczyńska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu