Czytasz dzięki

Kowalski kupuje własne „M”

opublikowano: 16-07-2019, 22:00

Ile ma lat i czym się zajmuje osoba decydująca się na zakup własnego mieszkania na rynku wtórnym? Profil klienta postanowili naszkicować eksperci Metrohouse i Gold Finance.

Z ankiety przeprowadzonej wśród pośredników nieruchomości wynika, że zazwyczaj na mieszkanie decydują się osoby w wieku 30-40 lat. Ta grupa wiekowa najczęściej też kupuje największe mieszkania, średnio 59 m kw., i płaci za nie najwięcej — 311 tys. zł. Badanie wykazało także, że w II kw. na zakup mieszkania najczęściej mogły sobie pozwolić osoby pracujące na etacie.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane