Krakowska Villa Galicja na sprzedaż

Marta Sieliwierstow
opublikowano: 19-01-2010, 00:00

Austriacki deweloper UBM sprzedaje mieszkania w Villi Galicja. To trzecia inwestycja mieszkaniowa firmy w Polsce.

Austriacki deweloper UBM sprzedaje mieszkania w Villi Galicja. To trzecia inwestycja mieszkaniowa firmy w Polsce.

Krakowska Villa Galicja to

— obok podwarszawskiej Oazy Kampinos i wrocławskich Ogrodów Bielańskich — trzecia inwestycja mieszkaniowa UBM. Czterokondygnacyjny budynek powstaje w odległości 4 km od krakowskiego rynku. Graniczyć będzie z dwuhektarowym parkiem, w którym jest plac zabaw dla dzieci, a wkrótce ma powstać boisko. W okolicach budynku znajdują się także kompleksy biurowe — Rondo Business Park i Quattro Business Park.

W Villi Galicja znajdą się 72 mieszkania o powierzchni od 30 do 120 mkw. Do każdego lokalu będzie przynależeć komórka lokatorska. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostanie dodatkowe pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków dziecięcych, rowerów oraz sprzętu sportowego. Każde z mieszkań ma balkon, a te położone na parterze — ogródki. Mieszkania na ostatnim piętrze będą miały antresole, a ich wysokość sięgnie 4,5 m.

Windy przystosowane do potrzeb niepełnosprawnych będą łączyły wszystkie piętra budynku z garażem podziemnym. Budowa zostanie zakończona w I kwartale 2011 r. Deweloper nie podaje cen, bo będzie je ustalał indywidualnie w drodze negocjacji z klientami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane