Kto jest kim

Marcin Złoch
27-04-2005, 00:00

Tomasz Kossut szef Centrum Serwisowego Altkom Akademii

Tomasz Kossut objął w Altkom Akademii stanowisko szefa Centrum Serwisowego. W latach 2000-02 zbudował i prowadził zespół prawie 30 osób, który m.in. utrzymywał, rozwijał i wdrażał w całej Polsce kolejne wersje systemów IT do obsługi podstawowej działalności PZU Życie.

Tomasz Kossut pracuje w Altkomie od 5 lat, przed awansem zajmował stanowisko project managera. Poprzednio zawodowo był związany z MacroSoftem. Zwierzchnik Centrum Serwisowego ukończył Wydział Matematyki i Informatyki UW oraz Wydział Filozofii UKSW. Został uhonorowany nagrodą InfoSTAR’94 — zdobył tytuł Człowieka Roku w dziedzinie zastosowań informatyki. Ma żonę — lekarza rodzinnego — i trójkę dzieci. Na co dzień dba o 3 psy i 5 kotów. Jego pasją są podróże. Schodził wzdłuż i wszerz nasze Tatry. Najciekawsze wspomnienia ma z Turcji i Egiptu, także związane z hobby — nurkowaniem. W najbliższym czasie chciałby spróbować skoków spadochronowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Złoch

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu