Czytasz dzięki

Kujawsko-pomorskie: Z tej mąki już jest chleb

MIB
opublikowano: 29-12-2014, 00:00

GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH „ZIARNO”

Dywersyfikacja. Grupa Producentów Rolnych „Ziarno” dysponuje magazynami i elewatorami mogącymi pomieścić 18 tys. ton zboża. Spółka handluje również materiałem siewnym, węglem i środkami ochrony roślin.

Ziarno” zrzesza rolników i producentów rolnych z powiatów toruńskiego, bydgoskiego i chełmińskiego. Spółka ma siedzibę w miejscowości Cichoradz. Grupa istnieje od 2006 r. i zajmuje się skupem płodów rolnych (rzepaku, pszenicy, żyta, pszenżyta, jęczmienia, owsa i kukurydzy) oraz świadczy usługi czyszczenia, suszenia i przechowywania zboża.

Firma jest też dostawcą materiału siewnego (jęczmień, pszenżyto, pszenica). W ofercie ma również środki chwastobójcze, owadobójcze oraz grzybobójcze. Grupa Producentów Rolnych „Ziarno” zajmuje się także handlem węglem. Firma współpracuje z przedsiębiorstwami z przemysłu tłuszczowego, młynarskiego i paszowego.

Nie ogranicza się jednak do kooperacji z dużymi firmami, kierując ofertę również do mniejszych przedsiębiorstw. Sprawną obsługę większych i mniejszych klientów zapewnia nie tylko dobra organizacja, ale także będące w posiadaniu firmy nowoczesne magazyny i elewatory, które łącznie mogą pomieścić nawet 18 tys. ton ziarna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Organizator

Puls Biznesu

Autor rankingu

COFACE

Polecane

Tematy