Kurs Gino Rossi w górę dzięki umowie z CCC

opublikowano: 18-09-2018, 10:29

Notowania Gino Rossi wyraźnie idą w górę po zawarciu przez spółkę umowy o strategicznym partnerstwie z CCC.

Współpraca będzie polegać na dostawach obuwia, produkowanego przez Gino Rossi, do sieci stacjonarnej CCC w Polsce i za granicą. Pierwsza z firm otrzymywać będzie wynagrodzenie z tytułu licencji o wartości nie niższej niż 400 tys. zł rocznie. 

Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi
Zobacz więcej

Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi Fot. Marek Wiśniewski

W ramach umowy w latach 2019-2020 Gino Rossi dostarczy do CCC łącznie minimum 300 tys. sztuk produktów z dedykowanej kolekcji obejmującej obuwie damskie, męskie i akcesoria, a docelowo intencją stron jest dalsze zwiększanie tego wolumenu.

- Umowa o strategicznym partnerstwie to kolejny etap długoletniej, udanej współpracy pomiędzy Gino Rossi i CCC. Bardzo cenimy sobie kooperację z Grupą CCC i jesteśmy zadowoleni z możliwości kontynuowania jej w rozszerzonej formule. Jesteśmy przekonani, że taka kooperacja przyczyni się do dynamicznego wzrostu sprzedaży Gino Rossi. Poza tym pozwoli nam na rozwój najważniejszych kompetencji w zakresie projektowania i produkcji, a także przyczyni się do skutecznego rozwodnienia kosztów stałych. – podkreśla Tomasz Malicki, prezes Gino Rossi.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu