Kursy przydatne dla biznesu

opublikowano: 12-11-2020, 15:39

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli firm na szkolenia przez internet.

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) organizuje szkolenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To wydarzenie, którego ideą jest promocja działań na rzecz pracowników i inicjatyw związanych z rozwojem i rozwojem działalności gospodarczej. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa szkolenia odbywają się online. Zaczną się w poniedziałek 16 listopada i potrwają do piątku 20 listopada. W sumie planowanych jest kilkanaście wydarzeń.

Wiedza online
Wiedza online
Podczas szkoleń organizowanych przez PFP przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. jak stworzyć biznesplan i wykorzystać media społecznościowe w biznesie

Warto się pospieszyć, bo zainteresowanie szkoleniami jest duże i na wiele z nich zostały już ostatnie miejsca.

– Szkolenia są dla nas jedną z najważniejszych części działalności. Staramy się, żeby były one jak najbardziej praktyczne i merytoryczne. Przekazujemy w ich trakcie treści, które znajdą zastosowanie w życiu przedsiębiorców, którzy zdecydują się poświęcić czas na obecność przed komputerem – mówi Marcin Pawłowski, prezes PFP.

Dodaje, że tematy wybrane do cyklu szkoleń w ramach tygodnia przedsiębiorczości są uniwersalne. Są tu zagadnienia odpowiednie zarówno dla osób zaczynających działalność gospodarczą jak i firm działających już od jakiegoś czasu na rynku. Przykładowe tematy to przygotowanie biznesplanu i wykorzystanie mediów społecznościowych do działań biznesowych. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak budować silną i konkurencyjną markę firmy oraz jak pokonać strach i zmobilizować się do działania w przypadku zawodowej zmiany. Więcej informacji o zapisach i szkoleniach można znaleźć na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Poznaj aktualne konferencje “Pulsu Biznesu” >>

Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
×
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane