Laser-Med zmienia się w One More Level

opublikowano: 25-01-2018, 14:53
aktualizacja: 25-01-2018, 14:54

Walne notowanej na NewConnect spółki Laser-Med zatwierdziło połączenie z One More Level działającą w branży gier komputerowych. Po połączeniu spółka zmieni nazwę na One More Level i będzie produkowała gry.

Połączenie nastąpi w drodze przejęcia przez Laser-Med spółki One More Level poprzez przeniesienie całego majątku One More Level na Laser-Med S.A. w zamian za nowo emitowane akcje serii B. Jak informują firmy głównym celem przeprowadzanego procesu jest stworzenie silnego podmiotu działającego w branży gier komputerowych i notowanego na rynku publicznym. 

One More Level jest producentem gry „God’s Trigger”, której wydawcą jest Techland. Produkcja ta została zaprezentowana w sierpniu 2017 r. Gra znajduje się w finalnej fazie produkcji. Tytuł będzie dostępny na platformach PC, PS4 oraz Xbox One. 

One More Level to studio game developerskie, które powstało w 2014 roku i wydało takie gry jak: Warlocks vs Shadows, Deadlings oraz Race to Mars. Spółka jest także certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.

Laser-Med zadebiutował na rynku NewConnect w sierpniu 2012 roku i działała w branży medycyny estetycznej. Świadczył usługi, m.in. zabiegów z zakresu odmładzania skóry, zaawansowanych technologicznie metod odchudzania i modelowania sylwetki oraz zabiegów pielęgnacyjnych. W kwietniu 2017 roku zarząd spółki zatwierdził nowe kierunki jej rozwoju i podjął decyzję o zmianie działalności na inwestowanie w podmioty z branży gier komputerowych oraz mobilnych. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Laser-Med zmienia się w One More Level