Lata na rynku materiałów samoprzylepnych

DK
opublikowano: 29-12-2019, 22:00

Nowoczesne taśmy i folie samoprzylepne to jedne z flagowych produktów w ofercie poznańskiej Gazeli Biznesu.

8. miejsce w rankingu ogólnopolskim

Poznańska spółka Dalpo Poland zaczęła działalność w 1989 r. od importu artykułów biurowych i papierniczych ze Szwecji. Po krótkim czasie nastąpił pierwszy przełomowy moment w dziejach firmy: ruszyła z importem i dystrybucją uszczelek samoprzylepnych do okien i drzwi. I tym zajmuje się do dziś.

— Rozpoczęcie sprzedaży artykułów biurowych, pierwsza maszyna drukarska, aż w końcu rozpoczęcie produkcji taśm z nadrukiem stały się kamieniami milowymi w historii Dalpo — opowiadają przedstawiciele spółki.

Obecnie kluczową specjalizacją Dalpo jest m.in. produkcja taśm, folii ochronnych, etykiet termicznych oraz papieru samoprzylepnego. Spółka współpracuje z licznymi firmami produkującymi artykuły biurowe i przemysłowe z zagranicy, dla których jesteśmy dystrybutorem ich produktów na polskim rynku. W 2010 r. Dalpo została oficjalnym dystrybutorem produktów 3M, są to m.in. kleje przemysłowe, taśmy klejące, taśmy dwustronne i specjalistyczne, rzepy, filtry prywatyzujące, miniprojektory, środki ochrony indywidualnej jak maski, pochłaniacze gazowe czy kombinezony ochronne. Firma ciągle inwestuje w nowe technologie i rozbudowuje zespół wyspecjalizowanych fachowców. Jej szczególnym atutem jest nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki któremu Dalpo może sprostać wymaganiom klientów z kraju i zagranicy. Firma ma dwa zakłady produkcyjne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane