Laury dla firm, które stawiają na projekty edukacyjne

opublikowano: 08-07-2019, 22:00

Rusza piąta edycja konkursu Pracodawca Jutra. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wyróżni przedsiębiorców, którzy chętnie współpracują z instytucjami edukacyjnymi.

Organizatorzy konkursu podkreślają, że przed przedstawicielami biznesu stoją takie wyzwania jak globalizacja i zmiany demograficzne. Warto, aby przedsiębiorcy szukali rozwiązań wspólnie ze wspomnianymi instytucjami. Przedstawiciele rządowej agencji chcą pokazać dobre praktyki w tej dziedzinie. Do piątej edycji konkursu zapraszają zarówno MŚP, jak i duże firmy.

— PARP od lat wspiera przedsiębiorców w rozpoznawaniu i prognozowaniu kwalifikacji pracowników. Pomagamy w tworzeniu rozwiązań sprzyjających dopasowaniu ich kompetencji do potrzeb biznesu. Chcemy promować najlepsze praktyki w tym zakresie. Dlatego wracamy z konkursem Pracodawca Jutra. To jedna z wielu cegiełek w budowaniu platformy dialogu i wymiany wiedzy między przedsiębiorcami, przedstawicielami nauki a administracją publiczną— mówi Adam Banaszak, wiceprezes PARP.

Zwycięzcy konkursu otrzymają statuetkę i tytuł Pracodawcy Jutra, którym będą mogli posługiwać się przez rok. W poprzedniej edycji programu, która odbyła się w 2016 r., wśród laureatów znaleźli się szefowie takich firm, jak Rafako, Kronospan Szczecinek, Comarch, Euvic i Biuro Rachunkowe Biurex. Natomiast wyróżnienia otrzymały przedsiębiorstwa: Sitech, Man Bus, Multiserwis oraz Medincus Centrum Słuchu i Mowy.

WAŻNA DATA

19.08 Do tego dnia firmy mogą przesyłać zgłoszenia do konkursu.

WIĘCEJ INFORMACJI www.parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy