Lepiej nie rozstawać się z Netią

Dariusz Karolak
23-04-2001, 00:00

Lepiej nie rozstawać się z Netią

Do scenariusza wzrostowego Netii zamieszczonego w komentarzu tygodniowym sprzed 2 tygodni można dodać tylko tyle, że zaskakaująco szybko się realizuje. Linia szyi podwójnego dna została już pokonana (38,3), podobnie jak linia 10-miesięcznej bessy. Nie wiadomo tylko czy ruch powrotny do linii szyi odbył się już w piątek, czy dopiero nas czeka. Z pewnością byłaby to okazja do kupna.

Ryzyko rozstawania się z Netią jest duże, chociaż niezorientowani w finansach Netii i wrażliwi na wyniki inwestorzy mogą zareagować spontanicznie na nie zareagować. Możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za nieksonsumowaną koncesję na połączenia międzymiastowe może ewentualną negatywną reakcję zneutralizować. Zasięg wzrostów z podwójnego dna, 49 zł niewiele odbiega od położenia linii szczytów z 3 XI i 27 XII. Wskaźniki potwierdzają rynek byka, chociaż MACD nie przedostało się jeszcze ponad linię równowagi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / / Lepiej nie rozstawać się z Netią