Lepiej się wyspać, niż uprawiać seks

DI
opublikowano: 01-10-2009, 10:28

Ponad połowa z nas woli się porządnie wyspać niż uprawiać seks - wynika z badania, które zleciła sieć Westin Hotels & Resorts.

Dobrze przespana noc jest lepsza od dobrego seksu według ponad połowy (55%) podróżujących po Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie. Aż 38% twierdzi, że woleliby tabletki nasenne na poduszkach w pokojach zamiast czekoladek. Z tabletek relaksujących, nasennych lub leków na stres podczas podróży przed snem korzysta aż 61% osób.

W ankiecie uczestniczyło ponad 5000 osób często podróżujących w pięciu krajach. Jest to drugie tego typu badanie zlecone przez sieć. Pierwsze odbyło się ponad dziesięć lat temu, kiedy Westin wprowadził na rynek historyczne łóżko Heavenly Bed (Niebiańskie Łóżko). Gdy Westin zadebiutował z rewolucyjnym wtedy całym białym łóżkiem, na rynku rozpoczęła się globalna hotelowa łóżkowa wojna, która od razu wysłała poliestrowe pościele i materace w przeszłość. Miliony podróżujących skorzystało z Niebiańskich Łóżek w ciągu dekady i okazuje się, że aż 63% badanych twierdzi, dopłaciliby hotelowi, który posiada ich ulubione łóżko.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane