Lepsze wyniki Radia Maryja

DI, PAP
opublikowano: 17-11-2012, 11:00

Radio Maryja w ostatnim roku zanotowało rekordowy wzrost liczby słuchaczy, twierdzi „Gazeta Polska Codziennie” i dodaje, że rozgłośnia Tok FM koncernu Agora (wydającego m.in. „Gazetę Wyborczą”) ma ponad dwukrotnie mniejszy udział w rynku.

Jak wynika z raportu opublikowanego przez WirtualneMedia.pl, rozgłośnia ojca Tadeusza Rydzyka i zakonu redemptorystów znajduje się na 5. miejscu w zestawieniu najczęściej słuchanych stacji radiowych w Polsce.

Wyniki Radia Maryja z okresu sierpień–październik 2012 r. w porównaniu z analogicznym okresem w 2011 r. poprawiły się o 0,6 pkt. procentowych, podaje "GPC".

W tym samym rankingu największy spadek liczby słuchaczy notuje Radio Zet i radiowa „Trójka”. W najnowszym zestawieniu za toruńską rozgłośnią znajdują się m.in. Eska Rock (promująca Kubę Wojewódzkiego) oraz Tok FM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane