Linie lotnicze walczą o klientów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-10-2005, 16:54

Tani przewoźnik Ryanair ogłosił w czwartek wyprzedaż biletów, dotyczącą m.in. lotów do i z Polski. Inny tani przewoźnik Centralwings promuje loty do Londynu, nową promocję ogłosił też SkyEurope. Lufthansa przedłuża jesienną promocję do 31 października; trwają również promocje LOT-u i British Airways.

Tani przewoźnik Ryanair ogłosił w czwartek wyprzedaż biletów, dotyczącą m.in. lotów do i z Polski. Inny tani przewoźnik Centralwings promuje loty do Londynu, nową promocję ogłosił też SkyEurope. Lufthansa przedłuża jesienną promocję do 31 października; trwają również promocje LOT-u i British Airways.

    Ryanair oferuje rabat na bilety. Wyprzedaż rozpoczyna się w piątek 21 października i trwać będzie do północy w czwartek 27 października. Obejmuje całą Europę i dotyczy także wszystkich 13 tras z i do Polski, obsługiwanych przed 25 marcem 2006 roku.

    Centralwings promuje m.in. loty do Londynu (sprzedaż od 22 do 30 października, loty od 30 października do 26 grudnia) i Bolonii (sprzedaż od 22 do 23 października, loty od 30 października do 26 grudnia). Obniżone ceny obowiązywać mają również do Włoch i z Londynu.

    Tani przewoźnik SkyEurope skierował najnowszą promocję do odbiorców swojego serwisu internetowego. Każdy zarejestrowany klient może bezpłatnie sprezentować jeden lot każdemu z trzech swoich przyjaciół (opłaty lotniskowe i inne nie są objęte promocją). Oferta obowiązuje na loty odbywające się w terminach od 03.11.2005 do 14.12.2005 i od 10.01.2006 do 25.03.2006.

    Jak poinformował na swoich stronach internetowych PLL LOT, trwają promocje biletów do Zagrzebia, Wenecji, Lublany, Nicei, USA i Kanady.

    British Airways poinformował natomiast, że trwa oferta specjalna na loty z Warszawy przez Londyn do 10 miast w Ameryce Północnej. Bilet można kupić do 15 listopada, wylot do 15 grudnia, na powrót w tej samej taryfie pasażer ma rok.

    Również Lufthansa poinformowała, że przedłuża swoją jesienną promocję na loty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Bilety można kupić do 31 października na wyloty i przyloty do 15 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane