Lokale inwestycyjne na sprzedaż

opublikowano: 05-02-2018, 22:00

Deweloper Atal rozpoczął sprzedaż lokali inwestycyjnych przy ul. Krakowskiej 37 we Wrocławiu.

W dzielnicy Krzyki, z łatwym dostępem do centrum miasta, powstają dwa budynki, w których zaplanowano 255 lokali inwestycyjnych i 11 usługowych. Cena za mkw. zaczyna się od 6100 złotych netto i obejmuje wykończenie wnętrz. Lokale mają stanowić m.in. alternatywę dla mieszkań na wynajem dla studentów czy pracowników.

Lokale inwestycyjne w ofercie Krakowskiej 37 mają od 17,47 do 84 mkw. w rozkładach od jednego do czterech pomieszczeń. Projekt zakłada również 81 miejsc garażowych i 34 naziemne miejsca postojowe, a także stojaki na rowery. Do każdego lokalu przynależeć będzie balkon lub taras, a do tych na drugim piętrze ogródki.

Reprezentacyjny front stworzy strefa wejściowa z lobby i lokalami usługowo-handlowymi.Inwestycja będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych — brak barier architektonicznych, niskie krawężniki, szerokie ciągi komunikacyjne i windy ułatwią poruszanie się w budynkach. Ponadto 12 miejsc postojowych będzie przeznaczonych dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

Inwestycja Krakowska 37 powstanie w prestiżowej i szybko rozwijającej się części miasta. Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna zagwarantuje łatwe poruszanie się samochodem i komunikacją publiczną. Atutem jest też łatwy dostęp do centrum i bliskość obwodnicy Wrocławia, pozwalającej bez problemu dostać się do pozostałych części miasta.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Krakowska 37 to pierwszy kwartał 2020 r. Projekt przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates Wrocław.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane