Lokaty z zachętą do inwestowania

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 22-07-2014, 00:00

Deutsche Bank przedłużył promocję lokat z funduszami. Oprocentowanie zależy od wybranego wariantu.

 Może dochodzić do 10 proc. Na najwyższe odsetki — 10 proc. w skali roku, można liczyć tylko przy pozostawieniu na lokacie 10 proc. wpłaty i zainwestowaniu pozostałych oszczędności w jednostki funduszy zarządzanych przez Skarbiec TFI.

Do wyboru są 23 fundusze, w tym cztery JP Morgan. W przypadku pozostawienia na depozycie 25 proc. wpłaty i przeznaczeniu 75 proc. na inwestycję w jednostki oprocentowanie wyniesie 6 proc., a po podzieleniu oszczędności na dwie połowy odsetki spadną do 4 proc. Wszystkie lokaty są trzymiesięczne.

Po zakończeniu promocji lokata odnawia się na kolejny okres 90 dni na oprocentowaniu stałym wynoszącym 1 proc. Minimalna wpłata na Lokatę z funduszem wynosi 2 tys. zł, przy zachowaniu odpowiednich proporcji pomiędzy lokatą a funduszami.

Bank nie określa maksymalnej kwoty wpłaty. Oferta jest przeznaczona zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów, którzy powiększą stan swoich aktywów w Deutsche Banku w czasie promocji trwającej do 31 lipca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu