LP uruchomiło biuro w Warszawie

Mirosław Cichy
01-06-2001, 00:00

LP uruchomiło biuro w Warszawie

Liberty Poland z Bytomia uruchamia dziś biuro handlowe w Warszawie. Znajduje się ono przy ul. Grochowskiej, gdzie mieści się już salon firmowy spółki.

— Obecnie trwają jeszcze prace wykończeniowe wewnątrz obiektu i komputeryzacja biura — mówi Wiesław Wiśniewski, prezes Liberty Poland z Bytomia.

Biuro handlowe Liberty GPS będzie zajmowało się wyłącznie obsługą systemu Liberty GPS/GSM na okręg środkowej Polski.

— Będziemy obsługiwali firmy korporacyjne, spedycyjne, transportowe, a także importerów samochodów — wyjaśnia Wiesław Wiśniewski.

Koszt uruchomienia biura, znajdującego się nad salonem, który powstał w 1998 roku, szacuje się na 0,5 mln zł. Powierzchnia całego obiektu, który Liberty Poland dzierżawi, wynosi 240 mkw. W salonie firmowym zatrudnionych jest pięć osób, natomiast w biurze handlowym docelowo pracować ma 16 osób.

— Podzieliliśmy rynek na dwie części: korporacji i dużych firm transportowych oraz importerów samochodów, warsztatów, organizacji serwisu i montażu urządzeń GPS. Za każdą część będzie odpowiadał dyrektor i siedmiu pracowników — mówi Wiesław Wiśniewski.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / LP uruchomiło biuro w Warszawie