Magazyny: Panattoni zbuduje drugi etap Błonia

GAS
opublikowano: 22-04-2008, 00:00

Deweloper powierzchni przemysłowych wynajął już całą powierzchnię centrum logistycznego w Błoniu. I rozpoczyna drugą fazę inwestycji.

Firma Panattoni, zachęcona zainteresowaniem najemców, zdecydowała o rozpoczęciu drugiej fazy budowy centrum pod Warszawą. Po jej ukończeniu park logistyczny będzie miał 46 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Deweloper buduje też centra logistyczne w Garwolinie (30 tys. mkw.), Ołtarzewie (66 tys. mkw.) i Żernikach (88 tys. mkw.). Rozbudowuje obiekt w Mysłowicach — ten park logistyczny o powierzchni 190 tys. mkw. ma być flagową inwestycją firmy w Europie. Parki Panattoni powstają też w Krakowie (17 tys. mkw.) i Czeladzi (35,2 tys. mkw.).

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, która działa na 150 rynkach świata. W ubiegłym roku zbudowała na świecie blisko 1,9 mln mkw. powierzchni, a przez ostatnie dwa lata w Europie oddała do użytku blisko 1 mln mkw. powierzchni magazynowej. Na liście najważniejszych najemców są m.in.: Leroy Merlin, H&M, DSV i Schenker. W Europie Panattoni ma przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Francji, Włoszech, Polsce i Hiszpanii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu