Małopolskie: Integrator nowoczesnych technologii

Barbara Warpechowska
29-12-2014, 00:00

INT TECHNICS Tarnowska spółka specjalizuje się w integracji systemów automatyki przemysłowej.

Firma Int Technics powstała w 2008 r. w Tarnowie. Zajmuje się obsługą handlową amerykańskich zakładów produkcyjnych w Unii Europejskiej oraz importuje do USA podzespoły automatyki przemysłowej głównych europejskich producentów. Spółka jest dystrybutorem firm: Vipa, Seli, Compro, Turck, InduSol, AM Safety, Norres, Honeywell. Zapewniają one kompleksowe wyposażenie z zakresu automatyki przemysłowej, m.in. sterowniki, aparaturę pomiarową i procesową, systemy bezpieczeństwa, sygnalizację optyczno-akustyczną. Dla odbiorców jest ważne, że firma oferuje także wsparcie techniczne i serwis pogwarancyjny oraz dostęp do części wycofanych z produkcji lub ich zamienników. Jej pracownicy wykonują audyty systemów sterowania, modyfikują oprogramowanie sterowników, paneli oraz systemów wizualizacji, wykonują i aktualizują dokumentację elektryczną systemów sterowania.

Tarnowska spółka stawia na rozwój zarówno technologiczny, jak i personalny. Jej prezes Przemysław Olszówka znalazł się na naszej liście „500 Menedżerów 2013”. Zajął 68 miejsce. Firma jest na pierwszym miejscu wśród Gazel w województwie małopolskim. „Wiedza i doświadczenie w branży pozwala nam być kompetentnym partnerem w zakresie dostaw komponentów automatyki przemysłowej, zapewniając przy tym najwyższą jakość usługi w dziedzinie automatyzacji procesów przemysłowych” — czytamy na stronie internetowej firmy.

STRATEGIA:
Nasz cel to nieustanny postęp w integracji innowacyjnych, a przy tym optymalnych rozwiązań dla systemów sterowania.

INT TECHNICS

1. miejsce w woj. Małopolskim
12.miejsce w rankingu ogólnopolskim

WYNIKI 2013 r.
Zatrudnienie: 5 osób
Przychody: 25,3 mln zł
Zysk netto: 1,1 mln zł

Zautomatyzowany biznes. Urządzenia utomatyki przemysłowej, takie jak sterowniki, aparatura pomiarowa i procesowa, systemy bezpieczeństwa to domena lidera małopolskiego rankingu „Gazele Biznesu 2014”, firmy Int Technics.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Barbara Warpechowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Małopolskie: Integrator nowoczesnych technologii