Marcinkiewicz przedstawi w poniedziałek propozycje programowe

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-10-2005, 10:52

W poniedziałek o godz. 13 kandydat PiS na premiera Kazmierz Marcinkiewicz przedstawi - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - swoje propozycje programowe dotyczące działania przyszłego rządu i jego celów strategicznych.

W poniedziałek o godz. 13 kandydat PiS na premiera Kazmierz Marcinkiewicz przedstawi - zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią - swoje propozycje programowe dotyczące działania przyszłego rządu i jego celów strategicznych.

    Marcinkiewicz powiedział w niedzielę PAP, że przedstawi też "propozycję konkretnych spraw, o których trzeba rozmawiać, by doprowadzić do powołania rządu".

    Dodał, że swój program rządu przekaże kandydatowi PO na wicepremiera Janowi Rokicie i będzie od niego oczekiwał odpowiedzi "merytorycznej, programowej".

    Marcinkiewicz jest przekonany, że do drugiej tury wyborów prezydenckich zostanie ustalony program rządu i jego struktura. Skład Rady Ministrów, jego zdaniem, ustalony zostanie po wyborach, "tak by w konstytucyjnym terminie, do końca października nowy rząd mógł rozpocząć prace".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane