Marcinkiewicz: rząd może powstać 28 października

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 13-10-2005, 21:29

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w czwartek w TVP3, że rząd PiS i PO może powstać już 28 października, a na pewno do 31 października. "31 października to już jest termin ostateczny. Zapowiadałem że rząd powstanie w październiku i dotrzymam słowa" - oświadczył Marcinkiewicz.

Kandydat PiS na premiera Kazimierz Marcinkiewicz powiedział w czwartek w TVP3, że rząd PiS i PO może powstać już 28 października, a na pewno do 31 października. "31 października to już jest termin ostateczny. Zapowiadałem że rząd powstanie w październiku i dotrzymam słowa" - oświadczył Marcinkiewicz.

    Jak poinformował, w poniedziałek po II turze wyborów prezydenckich, PiS i PO będą "każdego dnia" podejmowały decyzje w sprawie powołania rządu - najpierw decyzje związane z programem, następnie kwestie struktury rządu, a na końcu decyzje o personaliach.

    Marcinkiewicz powiedział też, że PiS nie odda Platformie ministerstwa zdrowia. "Będziemy się starali przekonać PO, aby przyjęła nasz program, bo jest to program dobry" - dodał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane