Maruderzy i lokomotywy

ADM
opublikowano: 08-05-2007, 00:00

MARUDERZY

BZ WBK

-3,6%

Mimo pojawienia się rekomendacji „akumuluj” oraz „trzymaj” akcje banku dość wyraźnie traciły wczoraj na wartości. Ale wcześniej notowania BZ WBK rosły bardzo szybko. Zyskały ponad 10 proc. na poprzednich pięciu sesjach.

PKO BP

-0,8%

To kolejny bank, którego kurs wczoraj się korygował. Za tydzień PKO BP zaprezentuje raport z I kwartału. Nie ma powodów do niepokoju. Analitycy szacują, że zyski banku w pierwszych trzech miesiącach tego roku mogły być rekordowo wysokie.

lokomotywy

PKN Orlen

+2,5%

Po kilku sesjach stagnacji akcje płockiego giganta, kierowanego przez Piotra Kownackiego, ruszyły w górę. Spółka opublikuje wyniki za tydzień. Po raz pierwszy koncern będzie konsolidował wyniki Możejek. Przychody mogą mocno wzrosnąć.

Millennium

+3,3%

Millenium był wczoraj jednym z najszybciej rosnących banków. Analitycy wierzą w kontynuację trendu i zakładają atak na kolejne szczyty. W najbardziej optymistycznym scenariuszu cena może zmierzać do 18,7 zł — wynika z analizy technicznej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ADM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu