Maruderzy i lokomotywy

ASZ
opublikowano: 05-09-2007, 00:00

MARUDERZY

Agora

-1,8%

Akcje medialnej spółki taniały z godziny na godzinę, tymczasem rynek zachowywał się coraz lepiej. Nie bez znaczenia dla notowań była rekomendacja KBC Securities, w której analitycy obniżyli swoje zalecenie z „trzymaj” do „sprzedaj”.

KGHM

-1%

We wtorek akcje miedziowego koncernu cały dzień znajdowały się pod kreską. To nie przypadek, bo przecena zbiegła się z korektą na rynku miedzi. Początek tygodnia przyniósł spadki na rynku metali strategicznych.

LOKOMOTYWY

Polimex

+3,1%

To był jeden z najlepiej zachowujących się wczoraj blue chipów na giełdzie. Firma, którą zarządza Konrad Jaskóła, jest jednym z liderów branży budowlanej. Jej notowania korzystają na poprawie inwestorów w całym sektorze budowlanym.

GTC

+3,0%

Akcje dewelopera okazały się wczoraj jedną z najlepszych inwestycji wśród blue chipów. Ale nie był to jedyny deweloper, który wczoraj zyskiwał na wartości. Indeks tej branży należał do najlepiej zachowujących się wskaźników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ASZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu