mBank sprzedał kredyty hipoteczne o wartości ponad 1,0 mld zł

Internet Securities
opublikowano: 14-11-2005, 16:35

Wartość uruchomionych przez mBank kredytów i pożyczek hipotecznych wzrosła od początku 2005 roku o ponad 555 mln zł i przekroczyła 1 mld zł, poinformował bank w poniedziałek.

Wartość uruchomionych przez mBank kredytów i pożyczek hipotecznych wzrosła od początku 2005 roku o ponad 555 mln zł i przekroczyła 1 mld zł, poinformował bank w poniedziałek.

„Strategia funkcjonowania mBanku jest nadal nastawiona na zdalne pozyskiwanie i obsługę klientów - głównie przez kanał internetowy. Internet stanowi ponad 70% całkowitej akwizycji klientów” – bank cytuje w komunikacie Macieja Garwackiego, odpowiedzialnego za produkty hipoteczne w mBanku.

„Warto zatem podkreślić, iż mimo braku rozbudowanej sieci naziemnej udało nam się osiągnąć pułap sprzedaży na poziomie 100 mln zł miesięcznie" – czytamy.

Kredyt hipoteczny mPLAN przyznawany jest w PLN, CHF, USD i EUR na okres do 45 lat. mPLAN może być przyznany również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane