MCI Capital sprzedaje Dotcard za 255 mln zł

opublikowano: 19-06-2018, 12:55
aktualizacja: 19-06-2018, 12:59

MCI Capital zawarł z Nets Denmark przedwstępną umowę sprzedaży 75,4 proc. udziałów w firmie Dotcard.

Dotcard to jedyny właściciel spółki eCard, która jest z kolei jedynym udziałowcem firmy Dotpay, właściciela systemu płatności online.

Zobacz więcej

Tomasz Czechowicz

Marek Wiśniewski

Szacowana cena sprzedazy to 255 mln zł.

"Finalna wartość jest uzależniona od spełnienia warunków wskazanych w Umowie Przedwstępnej Sprzedaży, między innymi od daty wejścia w życie Umowy Sprzedaży oraz zostanie podana przez MCI w osobnym raporcie bieżącym" - podano.

"Dotpay oraz eCard to krajowe instytucje płatnicze, które łącząc ofertę licencjonowanego agenta rozliczeniowego z integratorem usług płatniczych tworzą jednego z liderów polskiego rynku e-płatności, ofertując kupującym kompleksową obsługę płatności dostosowaną do najbardziej wymagających modeli biznesowych w modelu omni-channel (online i offline). Dotpay oraz eCard posiadają 15 letnie doświadczenie na rynku płatności, zatrudniają ok. 100 pracowników w Warszawie i Krakowie i świadczą usługi ponad 30.000 klientom we wszystkich segmentach rynku płatności" - dodano.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / MCI Capital sprzedaje Dotcard za 255 mln zł