Meeting Premiera ma 260 wystawców

Adam Brzozowski
opublikowano: 19-03-2002, 00:00

W Centrum Expo rozpoczynają się jedne z największych targów branży biurowo-szkolnej — Mee- ting Premiera 2002. Organizatorem imprezy jest spółka CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie.

Od jutra do piątku, w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego odbędą się VII Międzynarodowe Targi Artykułów Biurowych Szkolnych i Papierniczych Meeting Premiera 2002 r. Do organizatora imprezy, spółki CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie, zgłosiło się 260 wystawców, którzy wykupili ponad 4,6 tys. mkw. powierzchni.

W targach udział wezmą wystawcy z Polski, Włoch, Korei, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Tajwanu i Hongkongu. Są to firmy związane z wzornictwem, produkcją i dystrybucją artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych, takie jak: 3M, Esselte, Europapier Polska, Herlitz, Acco, Emerson, Astra Zenith.

— W 2002 r. wystawców będzie więcej o 23 proc. aniżeli przed rokiem, kiedy organizwała je spółka Robexpo. Firma CEE MTW wygrała w 2001 r. przetarg na organizację targów, ogłoszony przez Izbę Przedsiębiorców z Branży Biurowo-Szkolnej — opowiada Marek Pawłowski, rzecznik prasowy targów Meeting Premiera.

Targom będą towarzyszyły konkursy: Nowości Roku 2002 i Najlepszy Odbiorca Roku 2001.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Adam Brzozowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu