Menedżerowie CD Projekt zainwestowali w HaloDoktorze.pl, myślą o giełdzie

ISBnews
opublikowano: 19-03-2014, 15:39

Platforma HaloDoktorze.pl, której inwestorami są m.in. Michał Kiciński i Piotr Nielubowicz z CD Projekt, rozpoczęła działalność. Firma planuje wejście na giełdę w ciągu kilku lat, poinformował główny inwestor projektu Michał Kiciński.

"HaloDoktorze.pl jest jeszcze start-upem, ale jestem przekonany, że obok CD Projekt stanie się przedsięwzięciem, które na stałe się wpisze w nasz gospodarczy krajobraz. Nie jest tajemnicą, że w perspektywie kilku lat planujemy upublicznić spółkę" - powiedział Kiciński na spotkaniu z dziennikarzami.

Dzięki HaloDoktorze.pl już teraz można umówić się do jednego z 570 lekarzy w Warszawie. Usługa docelowo będzie dostępna w całej Polsce. Na platformie znajduje się pełen przekrój specjalizacji od ginekologów przez chirurgów, ortopedów, pediatrów po endokrynologów. Równoległą platformą dla HaloDoktorze.pl jest RankingLekarzy.pl. udostępniający bazę 127 tys. lekarzy wraz z ocenami i opiniami na temat poszczególnych specjalistów.

"Trwają prace nad informatyzacją polskiej służby zdrowia. Został wdrożony system eWUŚ, ale ten segment rynku potrzebuje kolejnych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Wciąż brakuje narzędzi, dzięki którym można łatwo i wygodnie umówić wizytę u lekarza. A HaloDoktorze.pl daje właśnie taką możliwość. Już teraz z naszych serwisów korzysta ponad milion pacjentów miesięcznie. Co ciekawe, efektem wspólnych działań z NFZ może być rozwiązanie problemu kolejek do specjalistów - powiedział prezes spółki Jakub Pawluk.

W HaloDoktorze.pl, oprócz współtwórców CD Projekt, zaangażowany jest również Michał Wszoła - doktor nauk medycznych, transplantolog, pomysłodawca największej na świecie platformy wideo-edukacyjnej dla lekarzy MEDtube.net.

HaloDoktorze.pl to platforma umożliwiająca rezerwację online terminu wizyty lekarskiej. Celem platformy jest skracanie dystansu pomiędzy pacjentem a lekarzem.

Michał Kiciński (z lewej), Piotr Nielubowicz, fot. Tomek Pikuła
Michał Kiciński (z lewej), Piotr Nielubowicz, fot. Tomek Pikuła
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane