Misja do Japonii dla firm i klastrów ICT

  • DI
opublikowano: 16-01-2018, 22:00

Złap kontrakt

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) zaprasza do udziału w misji do Japonii. Jest ona przeznaczona dla firm MSP oraz klastrów działających w branży ICT i specjalizujących się w takich dziedzinach, jak sztuczna inteligencja, IoT, Fintech, big data, robotyka i cyberbezpieczeństwo.

Wyjazd odbędzie się w dniach 8-11 maja. Program misji obejmie m.in. udział w targach Japan IT Week w Tokio oraz w wydarzeniach kooperacyjnych. Co ważne — na ww. targach w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

Uczestnicy misji będą mogli skorzystać z niego — oraz ze stoiska organizowanego na targach przez EUJCIC, usług tłumaczeniowych i materiałów promocyjnych zapewnionych przez organizatorów. Termin zgłaszania się na misję mija 22 lutego. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby skorzystać z możliwości promocji produktów/usług na polskim stoisku, powinni pisać na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

WIĘCEJ INFORMACJI

www.eu-japan.eu/events/ict-cluster-sme-mission

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Misja do Japonii dla firm i klastrów ICT