MSP odrzuciło ofertę kupna Unimoru złożoną przez WDI

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 21-10-2005, 15:34

Ministerstwo Skarbu Państwa odrzuciło ofertę kupna złożoną przez WDI i odstąpiło od rokowań w sprawie sprzedaży od 10 do 51,64 proc. udziałów Unimoru Radiocom Sp. z o.o. z Gdańska - podał resort w piątkowym komunikacie. Resort chciał sprzedać od 11.890 do 61.405 udziałów w firmie.

Ministerstwo Skarbu Państwa odrzuciło ofertę kupna złożoną przez WDI i odstąpiło od rokowań w sprawie sprzedaży od 10 do 51,64 proc. udziałów Unimoru Radiocom Sp. z o.o. z Gdańska - podał resort w piątkowym komunikacie. Resort chciał sprzedać od 11.890 do 61.405 udziałów w firmie.

Rokowania dotyczyły w szczególności ceny i liczby kupowanych udziałów oraz proponowanego programu rozwoju spółki.

MSP odrzuciło ofertę złożoną przez WDI Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, argumentując ją "brakiem realnej propozycji poprawy sytuacji spółki".

Decyzja o niedopuszczeniu WDI do kolejnego etapu prywatyzacji spółki oznacza zakończenie procesu rokowań w sprawie sprzedaży udziałów Unimor Radiocom w ramach publicznego ogłoszenia.

Unimor Radiocom zajmuje się projektowaniem, produkcją, serwisem i instalacją sprzętu radiokomunikacji morskiej i lotniczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane