MTP startują z targami Look

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 16-03-2001, 00:00

MTP startują z targami Look

Międzynarodowe Targi Poznańskie zorganizują po raz pierwszy Forum Fryzjerstwa i Kosmetyki Look 2001. Impreza odbędzie się w dniach 24-25 marca w pawilonach MTP — 5,8 i 25. W jednym z nich będzie mieściła się scena z telebimami i widownia dla 4 tys. osób umożliwiająca realizację wielkich, widowiskowych pokazów.

Forum Look 2001 jest pomyślane jako spotkanie uczestników rynku fryzjerstwa i kosmetyki. W imprezie weźmie udział 140 wystawców z 10 krajów. Na targach zaprezentują się m.in. firmy Catzy of Poland, Goldwell, Hantesis, Intercoiffure Polska, Kadus, Londa, Schwarzkopf Professional i Wella. Na ich zaproszenie do Poznania przyjadą gwiazdy światowego fryzjerstwa — Alex Praticello, Patrick Cameron, Robert Karlsson oraz Lino Gargiulio. W ramach imprezy odbędą się również Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego. Formuła targów sprawia, że prezentowane przez wystawców wyroby, goście Look 2001 będą mogli kupić.

— Ta branża przeżywa w ostatnich 10 latach gwałtowny rozwój. W 90 proc. firmy fryzjerskie w Polsce działają jako zakłady rzemieślnicze. W samym Poznaniu funkcjonuje aktualnie około 250 zakładów fryzjerskich — mówi Jerzy Bartnik, prezes Izby Rzemieślniczej w Poznaniu. RGR

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MTP startują z targami Look