Czytasz dzięki

Musk wystawił dwa domy na sprzedaż

opublikowano: 05-05-2020, 07:55

Jak powiadał, tak zrobił. Elon Musk wystawił na sprzedaż dwa domy w Kalifornii.

Kilka dni temu szef Tesli i SpaceX ogłosił na Twitterze, że planuje pozbyć się większości majątku. W niedzielę wystawił na sprzedaż dwie nieruchomości w Bel Air za łącznie 39,5 mln USD, w tym dom należący w przeszłości do Gene’a Wildera.

Elon Musk
Zobacz więcej

Elon Musk fot. Bloomberg

Eksperci zwracają uwagę, że obecnie nie jest dobry moment na sprzedaż nieruchomości z wyższej półki w Los Angeles. I nie chodzi jedynie o epidemię koronawirusa. Jeszcze przed jej nadejściem na rynku utrzymywała się nadpodaż luksusowych domów przy jednoczesnym malejącym popycie.

Musk kupił wystawione obecnie na sprzedaż nieruchomości w 2012 i 2013 roku za łącznie ok. 24 mln USD.

Bel Air to jedna z najdroższych dzielnic Los Angeles. Mediana wartości domu wynosi tam 2,78 mln USD. W dzielnicy mieszkają m.in. sekretarz skarbu Steven Mnuchin i gwiazda muzyki pop  Beyonce.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Bloomberg

Polecane