Na rynku HR działa nowa firma

Karolina Guzińska
02-02-2001, 00:00

Na rynku HR działa nowa firma

Z końcem 2000 r. rozpoczęła działalność w Warszawie firma Eurosearch, zajmująca się rekrutacją kandydatów na stanowiska kierownicze w firmach działających na terenie Polski. Eurosearch należy do założonej w 1969 r. w Paryżu europejskiej grupy Eurosearch Consultants International, współtworzącej razem z firmami executive search z USA i Azji sieć United Search Partnership, dla której pracuje, w 18 biurach, ponad 100 konsultantów.

Firma specjalizuje się w identyfikowaniu kandydatów w oparciu o kontakty konsultantów oraz bezpośrednie poszukiwania wsparte bazą danych. Konsultanci firmy współpracują z przedsiębiorstwami międzynarodowymi i polskimi, działającymi w różnych sektorach gospodarki. Dyrektorem zarządzającym i partnerem w Eurosearch został Paweł Zalewski, posiadający ponad pięcioletnie doświadczenie w branży executive search. KG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Na rynku HR działa nowa firma