Na Śląsku o strategii innowacji

MBE
17-06-2013, 00:00

26 czerwca w Chorzowie odbędzie się konferencja pod hasłem „Innowacja. Cię rozwija” na temat Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego na lata 2013-2020 i Programu Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2010-2020.

Adresatem spotkania są przedsiębiorcy, samorządy, instytucje otoczenia biznesu, jednostki i pracownicy naukowi oraz naukowo-dydaktyczni, a także doktoranci uczelni wyższych z województwa śląskiego. W trakcie konferencji wręczonezostaną również nagrody Innosilesia w ramach dwóch konkursów: „Innowator Śląska 2012" i „Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki", których celem jest promocja innowacyjności, wspieranie rozwoju firm i instytucjioraz poprawa wizerunku regionu i jego przedsiębiorców. Aby wziąć udział w konferencji, należy do 24 czerwca zarejestrować się poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej: http://ris.slaskie.pl/ konferencja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Na Śląsku o strategii innowacji